H2 Water-ზე წვდომითა და შეკვეთის განთავსებით, თქვენ ადასტურებთ, რომ ეთანხმებით და ვალდებული ხართ შეასრულოთ ქვემოთ მოცემული წესები და პირობები. ეს პირობები ვრცელდება მთელ ვებგვერდზე და ნებისმიერ ელფოსტაზე ან სხვა სახის კომუნიკაციაზე, რომელიც შედგება თქვენ და H2 Water-ს შორის.
არასოდეს იქნება H2 Water-ის გუნდი პასუხისმგებელი პირდაპირ, ირიბ, განსაკუთრებულ, შემთხვევით ან შედეგებით გამოწვეულ ზარალზე, მათ შორის, მაგრამ არა შეზღუდული მონაცემების ან მოგების დაკარგვაზე, რაც წარმოიშობა ამ საიტზე წარმოდგენილი მასალების გამოყენებისგან ან ამ მასალების გამოყენების შეუძლებლობის გამო, მაშინაც კი, თუ H2 Water-ის გუნდს ან უფლებამოსილ წარმომადგენელს შეატყობინეს ასეთი ზარალის შესაძლებლობის შესახებ. თუ ამ საიტზე წარმოდგენილი მასალების გამოყენება მოითხოვს მოწყობილობის ან მონაცემების მომსახურებას, შეკეთებას ან კორექციას, თქვენ იღებთ იმ ხარჯებს.
H2 Water არ იქნება პასუხისმგებელი იმ შედეგზე, რომელიც შეიძლება მოხდეს ჩვენი რესურსების გამოყენების პროცესში. ჩვენ გვქონია უფლება ნებისმიერ მომენტში შევცვალოთ ფასები და გადავხედოთ რესურსების გამოყენების პოლიტიკას.
ლიცენზია
H2 Water გაწვდით აღსანიშნავ, არექვსიოფ, გადაცემულ, შეზღუდულ ლიცენზიას ვებსაიტის ჩამოტვირთვის, დაყენების და გამოყენების მიზნით, მხოლოდ ამ შეთანხმების პირობების შესაბამისად.
თქვენ ეთანხმებით, რომ გსურთ იყოთ დაბმული ამ პირობებსა და პირობებზე. თუ არ ეთანხმებით ამ პირობებს, გთხოვთ, არ გამოიყენოთ H2 Water-ის სერვისი. ამ პირობებში „თქვენ“ გულისხმობს როგორც თქვენ, როგორც ინდივიდს, ასევე იმEntity-ს, რომლის წარმომადგენელიც ხართ. თუ დაარღვევთ ამ პირობებს, ჩვენ გვაქვს უფლება გააუქმოთ თქვენი ანგარიში ან დაბლოკოთ თქვენი ანგარიშის წვდომა გაფრთხილების გარეშე.
შეზღუდვები
თქვენ ეთანხმებით, რომ არ უნდა და არ უნდა შეუწყოთ სხვებს:
• ლიცენზია, გაყიდვა, გაქირავება, გადაცემულობა, გავრცელება, ტრანსპორტირება, მასპინძლობა, საშემოსავლო, გაწვდილი ან სხვა კომერციული გამოყენება ვებსაიტის ან პლატფორმის ნებისმიერ მესამე პირზე.
• შეცვალოთ, შექმნათ წარმოებითი ნამუშევრები, დაშლილი, დეკრიპტირება, უკანასკნელი კომპილირება ან უკანა ინჟინერია ვებსაიტის ნებისმიერი ნაწილის.
• ამოიღოთ, შეცვალოთ ან დაამახინჯოთ H2 Water-ის ან მისი პარტნიორების, მიმწვდელების, მომწოდებლების ან ვებსაიტის ლიცენზიონერების მფლობელური განცხადება (თმობის სახით).
გადახდა
თუ თქვენ იხდით ჩვენი ერთჯერადი გადახდის გეგმებისთვის, თქვენ ეთანხმებით, რომ გადაიხადოთ ყველა საფასური ან გადასახადი თქვენს ანგარიშზე სერვისისთვის იმ საფასურების, გადასახადების და ანგარიშგების პირობების შესაბამისად, რაც აქტიური იქნება იმ მომენტში, როდესაც თითოეული საფასური ან გადასახადი გადასახდელია. თქვენი გადახდის მიმწვდებლის შეთანხმება განსაზღვრავს თქვენს გამოყენებას მითითებულ კრედიტ ბარათის ანგარიშზე, და თქვენ უნდა მიმართოთ იმ შეთანხმებას, და არა ამ პირობებს, რათა განსაზღვროთ თქვენი უფლებები და ვალდებულებები თქვენი გადახდის მიმწვდებლის მიმართ. H2 Water-ს თქვენი კრედიტ ბარათის ნომრისა და დაკავშირებული გადახდის ინფორმაცია გადაცემით, თქვენ ეთანხმებით, რომ H2 Water-მა ვალდებულებაა შეამოწმოს ინფორმაცია დაუყოვნებლივ და შემდეგ მოახდინოს ანგარიშის ინვოისირება ყველა საფასურისა და გადასახადისათვის, რაც უნდა გადაიხადოს H2 Water-ისთვის და რომ დამატებითი გაფრთხილება ან თანხმობა არ არის საჭირო. თქვენ ეთანხმებით, რომ დაუყოვნებლივ შეატყობინოთ H2 Water-თვის ნებისმიერი ცვლილების შესახებ თქვენს ანგარიშის მისამართში ან გადახდისთვის გამოყენებულ კრედიტ ბარათში. H2 Water-მა ნებისმიერ დროს აქვს უფლება შეცვალოს ფასები და ანგარიშგების მეთოდები, როგორც დაუყოვნებლივ ვებსაიტზე განთავსებისას, ასევე თქვენი ორგანიზაციის ადმინისტრატორ(ებ)ისთვის ელ. ფოსტით გამოგზავნით.
უფლებადამცველის საფასურები, სასამართლო ხარჯები ან სხვა ხარჯები, რომლებიც წარმოიქმნება უარყოფითი დაუმტკიცებელი თანხების შეგროვებისას, იქნება თქვენი პასუხისმგებლობა და გადახდილი თქვენ მიერ.
რომელიმე კონტრაქტი არ იქნება თქვენ და H2 Water-ის შორის სერვისზე, სანამ H2 Water არ მიიღებს თქვენს შეკვეთას გამაფრთხილებელი ელექტრონული ფოსტის, SMS/MMS შეტყობინების ან სხვა შესაბამისი საკომუნიკაციო საშუალებით.
თქვენ პასუხისმგებელი ხართ ნებისმიერი მესამე მხარის საფასურებზე, რომელიც შეიძლება წარმოიშვას სერვისის გამოყენების დროს.
დაბრუნების და თანხის დაბრუნების პოლიტიკა
მადლობა, რომ შეიძინეთ H2 Water-ში. ჩვენ ვაფასებთ იმ ფაქტს, რომ თქვენ გიყვართ ჩვენი პროდუქციის ყიდვა. ასევე გვინდა, რომ თქვენ ჰქონდეთ მომგებიანი გამოცდილება ჩვენი პროდუქტების შესწავლის, შეფასების და ყიდვის პროცესში.
როგორც ნებისმიერი სავაჭრო გამოცდილების დროს, არსებობს პირობები და პირობები, რომლებიც ეხება H2 Water-ის ტრანზაქციებს. ჩვენ გისურვებთ ვიყოთ ისეთივე მოკლე, როგორიც ჩვენი ადვოკატები შეუძლებენ. მთავარი რამ, რაც უნდა გახსოვდეთ არის ის, რომ შეკვეთის ან შეძენის გაკეთებით H2 Water-ში, თქვენ ეთანხმებით პირობებს და H2 Water-ის პირადობის პოლიტიკას.
თუ, რომელიმე მიზეზით, თქვენ არ ხართ სრულად კმაყოფილი ჩვენი პროდუქტისა და მომსახურების ნებისმიერით, არ დააყოვნოთ და დაგვიკავშირდეთ, რათა განვიხილოთ თქვენი პრობლემა.
ინტელექტუალური საკუთრების დარღვევის შეტყობინება
თუ თქვენ ხართ ავტორული უფლებების მფლობელი ან იმ მფლობელის აგენტი, და გგონიათ, რომ ჩვენი ვებსაიტზე არსებული მასალა წარმოადგენს ავტორული უფლებების დარღვევას, გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ და წარმოადგინოთ შემდეგი ინფორმაცია: (ა) ავტორული უფლებების მფლობელის ან იმ პირის ფიზიკური ან ელექტრონული ხელმოწერა, ვინც უფლებამოსილია იმოქმედოს მისი სახელით; (ბ) მასალის განსაზღვრა, რომელიც მიიჩნევა დარღვევად; (გ) თქვენი საკონტაქტო ინფორმაცია, მათ შორის თქვენი მისამართი, ტელეფონის ნომერი და ელ. ფოსტა; (დ) თქვენი განცხადება, რომ გაქვთ კარგი რწმენა, რომ აღნიშნული მასალის გამოყენება არ არის ავტორიზებული ავტორული უფლებების მფლობელების მიერ; და (ე) განცხადება, რომ შეტყობინებაში მოცემული ინფორმაცია ზუსტია და, ცილისწამების სანქციის ქვეშ, თქვენ უფლებამოსილი ხართ იმოქმედოთ მფლობელის სახელით.
გარანტია
ვებსაიტი წარმოდგენილი არის "ისეთი როგორიც არის", ყველა შეცდომებით და ნოკლოვანებით, გარანტიის გარეშე. რაც შეეხება კანონმდებლობით დასაშვებ მაქსიმალურ ზომას, H2 Water, თავის მხრივ და თავისი პარტნიორების, ლიცენზიორების და მომსახურების მიმწვდველების სახელით, პირდაპირ უარყოფს ყველა გარანტიას, იქნება ის პირდაპირი, ირიბი, სტატუტორული თუ სხვა, ვებსაიტის მიმართ, მათ შორის ყველა ირიბ გარანტიას სავაჭრო შესაძლებლობის, კონკრეტულ მიზნებში სარგებლის, სათაური და შეუსაბამობა, და გარანტიებს, რაც შეიძლება წარმოიშვას გარიგების პროცესში, შესრულების პროცესში, გამოყენების ან სავაჭრო პრაქტიკის დროს. H2 Water არ იძლევა გარანტიას და არ აკეთებს წარმოდგენას, რომ ვებსაიტი შეესაბამება თქვენს მოთხოვნებს, მიაღწევს რაიმე მიზნებს, იქნება თავსებადია ან იმუშავებს სხვა პროგრამული უზრუნველყოფით, ვებსაიტებით, სისტემებით ან მომსახურებებით, იმუშავებს უწყვეტად, შეესაბამება რაიმე შესრულების ან სანდოობის სტანდარტებს ან იქნება შეცდომების გარეშე, ან რომ ნებისმიერი შეცდომები ან ნაკლოვანებები შეიძლება ან იქნება გასწორებული.
არასოდეს უნდა შეიზღუდოს H2 Water-ის ან H2 Water-ის ნებისმიერი მომწოდებლის მიერ გაკეთებული წარმოდგენები და გარანტიები: (i) ვებსაიტის მუშაობის ან ხელმისაწვდომობის შესახებ, ან ვებსაიტზე არსებული ინფორმაციის, შინაარსისა და მასალების ან პროდუქციის შესახებ; (ii) რომ ვებსაიტი იქნება უწყვეტი ან შეცდომების გარეშე; (iii) ვებსაიტზე არსებული ნებისმიერი ინფორმაციის ან შინაარსის სიზუსტის, სანდოობის ან აქტუალურობის შესახებ; ან (iv) რომ ვებსაიტი, მისი სერვერები, შინაარსი ან H2 Water-ის სახელით გამოგზავნილი ელ. წერილები არის ვირუსების, სკრიპტების, ტროიანების, ჭიების, მავნე პროგრამების, დროის ბომბების ან სხვა მავნე კომპონენტების გარეშე.
Some jurisdictions do not allow the exclusion of or limitations on implied warranties or the limitations on the applicable statutory rights of a consumer, so some or all of the above exclusions and limitations may not apply to you.
შეზღუდვები და პასუხისმგებლობები
დასაბუთების მიუხედავად, რაც თქვენ შეიძლება მიიღოთ, H2 Water-ის და მისი მომწოდებლების მთლიან პასუხისმგებლობა ამ შეთანხმების ნებისმიერი მოთხოვნის მიხედვით და თქვენი ექსკლუზიური სამკურნალო საშუალება ყველა ზემოთ აღნიშნულის გამო იქნება შეზღუდული იმ თანხით, რომელიც თქვენ ფაქტობრივად გადაიხადეთ ვებსაიტისათვის.
აღნიშნული კანონმდებლობის მაქსიმალური გაწვდით, H2 Water ან მისი მომწოდებლები არც ერთ შემთხვევაში არ არიან პასუხისმგებელნი ნებისმიერი განსაკუთრებული, შემთხვევითი, არაპირდაპირი ან შედეგური ზარალისათვის (შეიცავს, მაგრამ არ შემოიფარგლება, ზარალზე, რომელიც გამოწვეულია მოგების დაკარგვით, მონაცემების ან სხვა ინფორმაციის დაკარგვით, ბიზნესის შეუჩერებლობით, პირადი დაზიანებით, კონფიდენციალურობის დაკარგვით, რაც შესაძლოა გამოწვეული იყოს ვებსაიტის გამოყენების ან მისი არაჩვეულებრივი გამოყენების შედეგად, მესამე მხარის პროგრამული უზრუნველყოფით და/ან მესამე მხარის აღჭურვილობით, რომელიც გამოიყენება ვებსაიტთან ან სხვა საკითხებთან დაკავშირებით, რაც დაკავშირებულია ამ შეთანხმების ნებისმიერ მოთხოვნასთან), თუნდაც H2 Water-მა ან ნებისმიერი მომწოდებელი იცოდეს ასეთი ზარალის შესაძლებლობის შესახებ და თუნდაც საშუალება დაიშალა თავისი ძირითადი მიზნის განსახორციელებლად.
ზოგიერთ იურიდიულ რეგიონის კანონმდებლობა არ ითვალისწინებს შემთხვევითი ან შედეგური ზარალის გამორიცხვას ან შეზღუდვას, ასე რომ, ზემოთ აღნიშნული შეზღუდვა ან გამორიცხვა შესაძლოა არ მოახდინოს ეფექტი თქვენთვის.
ნაწილობრივი
თუ ამ შეთანხმების ნებისმიერი მოთხოვნა გაუმართავია ან ძალადობაა, აღნიშნული მოთხოვნა შეიცვლება და განიმარტება მიზნების მიღწევისათვის მაქსიმალურად შესაძლებელი კანონმდებლობის ქვეშ და დარჩენილი მოთხოვნები გაგრძელდება სრულ ძალაში და მოქმედებაში.
ამ შეთანხმებას, პრივატული პოლიტიკითა და H2 Water-ის მიერ გამოქვეყნებულ სხვა სამართლებრივი განცხადებებით, შეადგენს მთლიანობა თქვენი და H2 Water-ის შორის მომსახურების საკითხზე. თუ ამ შეთანხმების რომელიმე მოთხოვნა გამოცხადდება გაუმართავად, აღნიშნული მოთხოვნის გაუმართავობა არ დააზიანებს დარჩენილი მოთხოვნების ძალას, რომელიც დარჩება სრულ ძალაში და მოქმედებაში. შეთანხმების რომელიმე პირობის უარყოფა არ ჩაითვლება აღნიშნული პირობის კიდევ უფრო განკარგულებად და H2 Water-ის მიერ არ შესრულება ნებისმიერი უფლების ან მოთხოვნისა შეთანხმების მიხედვით არ იქნება აღნიშნული უფლების ან მოთხოვნის უარყოფა. თქვენ და H2 Water თანხმდებით, რომ ნებისმიერი სამართლებრივი მოქმედება, რომელიც წარმოიშობა ან დაკავშირებულია მომსახურების საკითხზე, უნდა დაიწყოს ერთ (1) წელიწადში აქციის წარმოების მომენტიდან. წინააღმდეგ შემთხვევაში, ასეთი სამართლებრივი მოქმედება სამუდამოდ იქნება დაბლოკილი.
სრული შეთანხმება
ამ შეთანხმება წარმოადგენს მთლიანობას თქვენი და H2 Water-ის შორის ვებსაიტის გამოყენების საკითხზე და ცვლის ყველა წინა და მიმდინარე წერილობითი ან სიტყრობრივი შეთანხმების მიხედვით, რომელიც თქვენ და H2 Water შორის არსებობს.
თქვენ შესაძლოა გაიგოთ დამატებითი პირობები და პირობები, რომლებიც ეხება სხვა H2 Water-ის მომსახურებების გამოყენებას ან შეძენას, რაც H2 Water გაწვდოს თქვენ აღნიშნული გამოყენების ან შეძენის დროს.
ჩვენი პორობების განახლება
შესაძლოა, ჩვენ შევცვალოთ ჩვენი სერვისი და პოლიტიკები, რის შედეგადაც შეიძლება საჭირო გახდეს ამ კონფიდენციალურობის პოლიტიკის შეცვლა, რათა ისინი ზუსტად ასახავდნენ ჩვენს სერვისს და პოლიტიკებს. თუ ეს არ მოითხოვება კანონით, ცვლილებების შეტანამდე, ჩვენ შეგატყობინებთ (მაგალითად, ჩვენი სერვისის მეშვეობით) და მოგცემთ შესაძლებლობას, გადახედოთ მათ, სანამ ძალაში შევა. ამის შემდეგ, თუ გააგრძელებთ სერვისის გამოყენებას, თქვენ დაეთანხმებით განახლებულ კონფიდენციალურობის პოლიტიკას. თუ არ გსურთ დათანხმდეთ ამ ან განახლებულ კონფიდენციალურობის პოლიტიკას, შეგიძლიათ წაშალოთ თქვენი ანგარიში.
ინტელექტუალური საკუთრება
ვებსაიტი და მისი სრული შინაარსი, ფუნქციები და შესაძლებლობები (შეიცავს, მაგრამ არ შემოიფარგლება, ყველა ინფორმაცია, პროგრამული უზრუნველყოფა, ტექსტი, ჩვენებები, სურათები, ვიდეო და აუდიო, ასევე მათი დიზაინი, შერჩევა და განლაგება) წარმოადგენს H2 Water-ის, მისი ლიცენზიანტების ან სხვა მასალის მომწოდებლების საკუთრებას და დაცულია საქართველოს და საერთაშორისო ავტორაულუფლების, სავაჭრო ნიშნების, პატენტის, სავაჭრო საიდუმლოებისა და სხვა ინტელექტუალური საკუთრების ან საკუთრების უფლებების კანონმდებლობით. მასალის კოპირება, მოდიფიცირება, გადამუშავება, ჩამოტვირთვა ან გავრცელება ნებისმიერ გზით, მთლიანად ან ნაწილობრივ, H2 Water-ის წინასწარი schriftიანი ნებართვის გარეშე აკრძალულია, გარდა იმ შემთხვევებისა, რაც ზუსტად მითითებულია ამ პირობებსა და პირობებში. ყოველგვარი უნებართვო გამოყენება აკრძალულია.
სხვადასხვა
თუ რაიმე მიზეზით უფლებამოსილი სასამართლო მიიჩნევს ამ პირობებისა და პირობების ნებისმიერი მოთხოვნა ან ნაწილი გაუმართავად, დანარჩენი ამ პირობებისა და პირობების ძალაში და მოქმედებაში გაგრძელდება. ამ პირობებისა და პირობების რომელიმე მოთხოვნის უარყოფა იქნება ძალაში მხოლოდ თუ წერილობით და ხელმოწერით დაფიქსირდება H2 Water-ის უფლებამოსილი წარმომადგენლის მიერ. H2 Water აქვს უფლება მიიღოს ჩარევა ან სხვა საჩივარი (ბრძოლების გარეშე ნებისმიერი უზრუნველყოფის წარდგენის) თქვენგან ნებისმიერ დარღვევის ან მოლოდინის დარღვევის შემთხვევაში. H2 Water აწარმოებს და აკონტროლებს H2 Water-ს მომსახურებას თავის ოფისებიდან საქართველოში. მომსახურება არ არის განკუთვნილი გავრცელებისთვის ან გამოყენებისთვის ნებისმიერ პიროვნებას ან ორგანიზაციას იმ რეგიონში ან ქვეყანაში, სადაც ასეთი გავრცელება ან გამოყენება იქნება კანონმდებლობის ან რეგულაციის წინააღმდეგ. შესაბამისად, ის პირები, რომლებიც გადაწყვეტენ H2 Water-ის მომსახურების გამოყენებას სხვა ადგილებიდან, აკეთებენ ამას საკუთარი ინიციატივით და არიან მხოლოდ პასუხისმგებლობის მფლობელები ადგილობრივი კანონმდებლობის შესრულებაზე, თუ ადგილობრივი კანონები მოქმედებს. ამ პირობებსა და პირობებს (რომლებიც მოიცავს და აერთიანებს H2 Water-ის პრივატულ პოლიტიკას) შეიცავს მთლიანობას და ცვლის ყველა წინა გაგებას, თქვენ და H2 Water-ის შორის მისი თემა და ვერ შეიცვლება ან გადაიდოს თქვენი მიერ. ამ შეთანხმებაში გამოყენებული მუხლების სათაურები მხოლოდ კომფორტისთვისაა და მათ არ მიენიჭება სამართლებრივი მნიშვნელობა.
უარყოფა
H2 Water არ არის პასუხისმგებელი ნებისმიერი შინაარსის, კოდის ან სხვა ნებისმიერი არაზუსტობისათვის.
H2 Water არ უზრუნველყოფს გარანტიებს ან გარანტიებს.
H2 Water არ არის პასუხისმგებელი ნებისმიერ სპეციალურ, პირდაპირ, არაპირდაპირ, შედეგურ ან შემთხვევით ზარალზე ან ნებისმიერ ზარალზე, მიუხედავად იმისა, არის თუ არა ეს ხელშეკრულების, დაუდევრობის ან სხვა სამართლებრივი ქმედების შედეგი, რომელიც გამომდინარეობს ან დაკავშირებულია მომსახურების გამოყენების ან მომსახურების შინაარსის გამოყენებისგან. კომპანია იტოვებს უფლებას მოახდინოს დამატებები, წაშლა ან მოდიფიკაციები მომსახურების შინაარსზე ნებისმიერ დროს, წინასწარი შეტყობინების გარეშე.
კონტაქტი
ნებისმიერი კითხვის შემთხვევაში გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ჩვენს ელ-ფოსტაზე.
info@h2water.ge
შესვლა
სურვილები
Password Recovery
დაგავიწყდათ პაროლი? მიუთითეთ თქვენი სახელი, ან ელფოსტა. თქვენ მიიღებთ პაროლის აღდგენის ბმულს ელფოსტის მისამართზე.

By accessing and placing an order with H2 Water, you confirm that you are in agreement with and bound by the terms of service contained in the Terms & Conditions outlined below. These terms apply to the entire website and any email or other type of communication between you and H2 Water.
Under no circumstances shall H2 Water team be liable for any direct, indirect, special, incidental or consequential damages, including, but not limited to, loss of data or profit, arising out of the use, or the inability to use, the materials on this site, even if H2 Water team or an authorized representative has been advised of the possibility of such damages. If your use of materials from this site results in the need for servicing, repair or correction of equipment or data, you assume any costs thereof.
H2 Water will not be responsible for any outcome that may occur during the course of usage of our resources. We reserve the rights to change prices and revise the resources usage policy in any moment.
License
H2 Water grants you a revocable, non-exclusive, non-transferable, limited license to download, install and use the website strictly in accordance with the terms of this Agreement.
You are agreeing to be bound by these Terms & Conditions. If you do not agree to these Terms & Conditions, please do not use the H2 Water Service. In these Terms & Conditions, “you” refers both to you as an individual and to the entity you represent. If you violate any of these Terms & Conditions, we reserve the right to cancel your account or block access to your account without notice.
Restrictions
You agree not to, and you will not permit others to:
• License, sell, rent, lease, assign, distribute, transmit, host, outsource, disclose or otherwise commercially exploit the website or make the platform available to any third party.
• Modify, make derivative works of, disassemble, decrypt, reverse compile or reverse engineer any part of the website.
• Remove, alter or obscure any proprietary notice (including any notice of copyright or trademark) of H2 Water or its affiliates, partners, suppliers or the licensors of the website.
Payment
If you pay for any of our one-time payment plans, you agree to pay all fees or charges to your account for the Service in accordance with the fees, charges and billing terms in effect at the time that each fee or charge is due and payable. Your Payment Provider agreement governs your use of the designated credit card account, and you must refer to that agreement and not these Terms to determine your rights and liabilities with respect to your Payment Provider. By providing H2 Water with your credit card number and associated payment information, you agree that H2 Water is authorized to verify information immediately, and subsequently invoice your account for all fees and charges due and payable to H2 Water hereunder and that no additional notice or consent is required. You agree to immediately notify H2 Water of any change in your billing address or the credit card used for payment hereunder. H2 Water reserves the right at any time to change its prices and billing methods, either immediately upon posting on our Site or by e-mail delivery to your organization’s administrator(s).
Any attorney fees, court costs, or other costs incurred in collection of delinquent undisputed amounts shall be the responsibility of and paid for by you.
No contract will exist between you and H2 Water for the Service until H2 Water accepts your order by a confirmatory e-mail, SMS/MMS message, or other appropriate means of communication.
You are responsible for any third-party fees that you may incur when using the Service.
Return and Refund Policy
Thanks for shopping at H2 Water. We appreciate the fact that you like to buy the stuff we build. We also want to make sure you have a rewarding experience while you’re exploring, evaluating, and purchasing our products.
As with any shopping experience, there are terms and conditions that apply to transactions at H2 Water. We’ll be as brief as our attorneys will allow. The main thing to remember is that by placing an order or making a purchase at H2 Water, you agree to the terms along with H2 Water’s Privacy Policy.
If, for any reason, You are not completely satisfied with any good or service that we provide, don’t hesitate to contact us and we will discuss any of the issues you are going through with our product.
Copyright Infringement Notice
If you are a copyright owner or such owner’s agent and believe any material on our website constitutes an infringement on your copyright, please contact us setting forth the following information: (a) a physical or electronic signature of the copyright owner or a person authorized to act on his behalf; (b) identification of the material that is claimed to be infringing; (c) your contact information, including your address, telephone number, and an email; (d) a statement by you that you have a good faith belief that use of the material is not authorized by the copyright owners; and (e) the a statement that the information in the notification is accurate, and, under penalty of perjury you are authorized to act on behalf of the owner.
No Warranties
The website is provided to you “AS IS” and “AS AVAILABLE” and with all faults and defects without warranty of any kind. To the maximum extent permitted under applicable law, H2 Water, on its own behalf and on behalf of its affiliates and its and their respective licensors and service providers, expressly disclaims all warranties, whether express, implied, statutory or otherwise, with respect to the website, including all implied warranties of merchantability, fitness for a particular purpose, title and non-infringement, and warranties that may arise out of course of dealing, course of performance, usage or trade practice. Without limitation to the foregoing, H2 Water provides no warranty or undertaking, and makes no representation of any kind that the website will meet your requirements, achieve any intended results, be compatible or work with any other software, websites, systems or services, operate without interruption, meet any performance or reliability standards or be error free or that any errors or defects can or will be corrected.
Without limiting the foregoing, neither H2 Water nor any H2 Water’s provider makes any representation or warranty of any kind, express or implied: (i) as to the operation or availability of the website, or the information, content, and materials or products included thereon; (ii) that the website will be uninterrupted or error-free; (iii) as to the accuracy, reliability, or currency of any information or content provided through the website; or (iv) that the website, its servers, the content, or e-mails sent from or on behalf of H2 Water are free of viruses, scripts, trojan horses, worms, malware, timebombs or other harmful components.
Some jurisdictions do not allow the exclusion of or limitations on implied warranties or the limitations on the applicable statutory rights of a consumer, so some or all of the above exclusions and limitations may not apply to you.
Limitation of Liability
Notwithstanding any damages that you might incur, the entire liability of H2 Water and any of its suppliers under any provision of this Agreement and your exclusive remedy for all of the foregoing shall be limited to the amount actually paid by you for the website.
To the maximum extent permitted by applicable law, in no event shall H2 Water or its suppliers be liable for any special, incidental, indirect, or consequential damages whatsoever (including, but not limited to, damages for loss of profits, for loss of data or other information, for business interruption, for personal injury, for loss of privacy arising out of or in any way related to the use of or inability to use the website, third-party software and/or third-party hardware used with the website, or otherwise in connection with any provision of this Agreement), even if H2 Water or any supplier has been advised of the possibility of such damages and even if the remedy fails of its essential purpose.
Some states/jurisdictions do not allow the exclusion or limitation of incidental or consequential damages, so the above limitation or exclusion may not apply to you.
Severability
If any provision of this Agreement is held to be unenforceable or invalid, such provision will be changed and interpreted to accomplish the objectives of such provision to the greatest extent possible under applicable law and the remaining provisions will continue in full force and effect.
This Agreement, together with the Privacy Policy and any other legal notices published by H2 Water on the Services, shall constitute the entire agreement between you and H2 Water concerning the Services. If any provision of this Agreement is deemed invalid by a court of competent jurisdiction, the invalidity of such provision shall not affect the validity of the remaining provisions of this Agreement, which shall remain in full force and effect. No waiver of any term of this Agreement shall be deemed a further or continuing waiver of such term or any other term, and H2 Water’s failure to assert any right or provision under this Agreement shall not constitute a waiver of such right or provision. YOU AND H2 Water AGREE THAT ANY CAUSE OF ACTION ARISING OUT OF OR RELATED TO THE SERVICES MUST COMMENCE WITHIN ONE (1) YEAR AFTER THE CAUSE OF ACTION ACCRUES. OTHERWISE, SUCH CAUSE OF ACTION IS PERMANENTLY BARRED.
Entire Agreement
The Agreement constitutes the entire agreement between you and H2 Water regarding your use of the website and supersedes all prior and contemporaneous written or oral agreements between you and H2 Water.
You may be subject to additional terms and conditions that apply when you use or purchase other H2 Water’s services, which H2 Water will provide to you at the time of such use or purchase.
Updates to Our Terms
We may change our Service and policies, and we may need to make changes to these Terms so that they accurately reflect our Service and policies. Unless otherwise required by law, we will notify you (for example, through our Service) before we make changes to these Terms and give you an opportunity to review them before they go into effect. Then, if you continue to use the Service, you will be bound by the updated Terms. If you do not want to agree to these or any updated Terms, you can delete your account.
Intellectual Property
The website and its entire contents, features and functionality (including but not limited to all information, software, text, displays, images, video and audio, and the design, selection and arrangement thereof), are owned by H2 Water, its licensors or other providers of such material and are protected by Georgia and international copyright, trademark, patent, trade secret and other intellectual property or proprietary rights laws. The material may not be copied, modified, reproduced, downloaded or distributed in any way, in whole or in part, without the express prior written permission of H2 Water, unless and except as is expressly provided in these Terms & Conditions. Any unauthorized use of the material is prohibited.
Miscellaneous
If for any reason a court of competent jurisdiction finds any provision or portion of these Terms & Conditions to be unenforceable, the remainder of these Terms & Conditions will continue in full force and effect. Any waiver of any provision of these Terms & Conditions will be effective only if in writing and signed by an authorized representative of H2 Water. H2 Water will be entitled to injunctive or other equitable relief (without the obligations of posting any bond or surety) in the event of any breach or anticipatory breach by you. H2 Water operates and controls the H2 Water Service from its offices in Georgia. The Service is not intended for distribution to or use by any person or entity in any jurisdiction or country where such distribution or use would be contrary to law or regulation. Accordingly, those persons who choose to access the H2 Water Service from other locations do so on their own initiative and are solely responsible for compliance with local laws, if and to the extent local laws are applicable. These Terms & Conditions (which include and incorporate the H2 Water Privacy Policy) contains the entire understanding, and supersedes all prior understandings, between you and H2 Water concerning its subject matter, and cannot be changed or modified by you. The section headings used in this Agreement are for convenience only and will not be given any legal import.
Disclaimer
H2 Water is not responsible for any content, code or any other imprecision.
H2 Water does not provide warranties or guarantees.
In no event shall H2 Water be liable for any special, direct, indirect, consequential, or incidental damages or any damages whatsoever, whether in an action of contract, negligence or other tort, arising out of or in connection with the use of the Service or the contents of the Service. The Company reserves the right to make additions, deletions, or modifications to the contents on the Service at any time without prior notice.
The H2 Water Service and its contents are provided “as is” and “as available” without any warranty or representations of any kind, whether express or implied. H2 Water is a distributor and not a publisher of the content supplied by third parties; as such, H2 Water exercises no editorial control over such content and makes no warranty or representation as to the accuracy, reliability or currency of any information, content, service or merchandise provided through or accessible via the H2 Water Service. Without limiting the foregoing, H2 Water specifically disclaims all warranties and representations in any content transmitted on or in connection with the H2 Water Service or on sites that may appear as links on the H2 Water Service, or in the products provided as a part of, or otherwise in connection with, the H2 Water Service, including without limitation any warranties of merchantability, fitness for a particular purpose or non-infringement of third party rights. No oral advice or written information given by H2 Water or any of its affiliates, employees, officers, directors, agents, or the like will create a warranty. Price and availability information is subject to change without notice. Without limiting the foregoing, H2 Water does not warrant that the H2 Water Service will be uninterrupted, uncorrupted, timely, or error-free.
Contact us
Don’t hesitate to contact us if you have any questions.
info@h2water.ge
Account
Wishlist
Login
Password Recovery
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.